ČAU - Česká asociace ultramaratonců

Ultramaraton je více než maraton

Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel


Domů

Výsledky MUM 2009

Výsledky

Rank surname name DoB/Nar. code cat 1.etapa 2.etapa 3.etapa 4.etapa 5.etapa 6.etapa 7.etapa celkem km
Poř. č. příjmení jméno narozen stát kat. 1.etapa km Boskovice km Veverská km Kunštát km Tišnov km Bystřice km Cimrman km total celk.
1. 4 Orálek Daniel 29.3.1970 CZE M 3:15:41 43 3:20:49 43 3:17:39 43 3:20:20 43 3:05:32 43 3:26:59 43 2:56:50 43 22:43:50 301
2. 6 Ďurkovský Ivan 24.9.1958 SVK M 3:28:05 43 3:40:57 43 3:46:36 43 3:35:27 43 3:30:52 43 3:47:05 43 3:20:01 43 25:09:03 301
3. 26 Kociánová Jiřina 18.11.1981 CZE W 3:59:19 43 3:58:40 43 3:53:58 43 3:44:53 43 3:48:19 43 4:10:15 43 3:26:41 43 27:02:05 301
4. 25 Komárková Zdeňka 27.2.1974 CZE W 3:49:46 43 3:57:15 43 4:09:09 43 3:43:24 43 3:50:48 43 4:09:35 43 3:41:26 43 27:21:23 301
5. 2 Dostálek Petr 7.5.1967 CZE M 4:03:00 43 4:20:28 43 4:15:18 43 3:42:00 43 3:49:32 43 4:09:35 43 3:41:31 43 28:01:24 301
6. 1 Rysina Irina 12.3.1957 RUS W 3:49:54 43 3:55:35 43 3:59:26 43 4:03:35 43 4:34:59 43 4:47:21 43 4:36:34 43 29:47:24 301
7. 21 Hunčovský Martin 26.12.1964 CZE M 4:29:01 43 4:36:27 43 4:43:10 43 4:30:36 43 4:28:30 43 4:50:20 43 4:04:45 43 31:42:49 301
8. 29 Junga Stanislav 30.4.1971 CZE M 4:27:21 43 4:37:25 43 4:50:06 43 4:39:46 43 4:36:52 43 4:51:30 43 3:54:43 43 31:57:43 301
9. 17 Dijk Adrie van 25.8.1954 NL M 5:04:44 43 5:21:00 43 5:05:12 43 4:42:30 43 4:25:02 43 4:36:10 43 4:15:03 43 33:29:41 301
10. 12 Kainz Felix 20.2.1960 GER M 4:45:22 43 4:53:46 43 4:58:33 43 4:47:42 43 5:24:20 43 4:52:00 43 4:20:45 43 34:02:28 301
11. 10 Krčková Šárka 20.5.1988 CZE W 4:56:32 43 5:06:05 43 4:57:22 43 4:46:02 43 4:38:50 43 5:13:38 43 4:49:41 43 34:28:10 301
12. 16 Lange Jannet 12.7.1964 NL W 5:04:44 43 5:33:54 43 5:14:54 43 5:10:42 43 4:57:23 43 5:37:24 43 4:54:26 43 36:33:27 301
13. 28 Hlucháň Milič 29.4.1953 CZE M 5:19:57 43 5:26:13 43 5:43:47 43 5:14:49 43 5:10:25 43 5:30:35 43 4:58:24 43 37:24:10 301
14. 18 Hendricks Jack 15.4.1960 NL M 5:16:37 43 5:33:54 43 5:37:58 43 5:10:42 43 5:16:11 43 5:37:24 43 4:58:33 43 37:31:19 301
15. 11 Schaedlich Rainer 18.6.1945 GER M 4:59:36 43 5:43:24 43 5:55:33 43 5:37:58 43 5:34:59 43 5:47:45 43 4:52:55 43 38:32:10 301
16. 15 Muetze Willem 19.7.1956 NL M 5:46:19 43 5:51:01 43 5:54:22 43 5:32:23 43 5:35:43 43 5:34:45 43 5:21:08 43 39:35:41 301
17. 20 Kotouček Jan 30.3.1963 CZE M 5:00:12 43 5:37:52 43 5:38:19 43 5:32:46 43 6:05:42 43 6:30:20 43 5:12:28 43 39:37:39 301
18. 30 Němečková Martina 4.4.1965 CZE W 5:14:05 43 5:47:01 43 6:15:29 43 5:19:30 43 5:35:30 43 6:30:20 43 5:46:24 43 40:28:19 301
19. 5 Eichner Sigrid 29.9.1940 GER W 5:51:04 43 6:21:26 43 6:21:14 43 6:01:47 43 5:36:40 43 6:06:35 43 5:41:45 43 42:00:31 301
20. 8 Maczo András 8.9.1949 HUN M 6:07:31 43 6:26:24 43 6:17:22 43 6:01:47 43 5:54:04 43 6:16:16 43 5:52:36 43 42:56:00 301
21. 19 Geilen Henk 8.3.1960 NL M 4:16:30 43 4:27:40 43 4:26:58 43 4:23:02 43 4:14:06 43 4:31:07 43 4:02:31 43 30:21:54 301
22. 13 Pečenka Libor 8.1.1961 CZE M 4:55:22 43 5:02:44 43 5:13:59 43 DNS 0 DNS 0 4:51:16 43 4:24:43 43 24:28:04 215
23. 9 Palombini Jobst von 2.9.1969 GER M 3:52:14 43 4:11:17 43 3:52:23 43 3:50:49 43 3:58:07 43 20:20:20 0 DNS 0 40:05:10 215
24. 35 Kocman Tomáš 28.9.1961 CZE M DNF 24 DNF 31 6:15:07 43 DNF 29 DNF 6 DNF 7 4:40:25 43 10:55:32 183
25. 24 Kubále Josef 27.11.1972 CZE M 3:59:04 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:34:52 43 DNS 0 3:26:08 43 11:00:04 129
26. 31 Dittrich Tomáš 20.8.1969 CZE M 5:27:27 43 DNS 0 DNS 0 4:28:27 43 DNS 0 DNS 0 4:02:17 43 13:58:11 129
27. 41 Kriško Miroslav 11.12.1957 SVK M DNS 0 DNS 0 4:54:39 43 4:47:09 43 4:36:52 43 DNS 0 DNS 0 14:18:40 129
28. 27 Škrdla Jan 9.6.1982 CZE M 3:59:19 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNF 33 3:26:41 43 7:26:00 119
29. 34 Rozman Ladislav 27.8.1954 CZE M 3:29:55 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:04:05 43 6:34:00 86
30. 7 Barbořák Bob 29.11.1959 CZE M 3:50:28 43 4:15:35 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 8:06:03 86
31. 36 Osladil Miroslav 3.8.1952 CZE M 4:11:27 43 4:12:29 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 8:23:56 86
32. 23 Fritscher Adam 25.12.1975 CZE M 4:11:19 43 4:24:30 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 8:35:49 86
33. 32 Kunc Josef 22.2.1960 CZE M 4:09:40 43 4:29:19 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 8:38:59 86
34. 40 Sedláček Svatopluk 23.10.1957 CZE M DNS 0 4:17:03 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:25:12 43 DNS 0 8:42:15 86
35. 22 Holý Josef 28.6.1941 CZE M 5:04:12 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:46:20 43 9:50:32 86
36. 14 Přívětivá Svatava 3.7.1964 CZE W DNF 21 DNF 25 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 0:00:00 46
37. 44 Alekseev Alexander 21.9.1956 RUS M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 2:56:46 43 2:56:46 43
38. BL Šamonil Robert 29.8.1974 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 2:59:40 43 2:59:40 43
39. BL Macura Jan 30.12.1972 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:20:14 43 3:20:14 43
40. BL Berka Milan 31.7.1990 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:24:10 43 3:24:10 43
41. BL Kejík Milan 13.6.1968 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:38:00 43 3:38:00 43
42. BL Balúch Pavel 9.9.1986 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:42:57 43 3:42:57 43
43. BL Šperka Oldřich 5.5.1956 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:44:13 43 3:44:13 43
44. BL Horesta Petr 30:10:86 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:45:41 43 3:45:41 43
45. BL Vymazal Jiří 20.7.1974 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 3:57:06 43 3:57:06 43
46. BL Stránik Aleš 10.2.1950 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:00:07 43 4:00:07 43
47. BL Žákovská Alena 23.12.1962 CZE W DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:01:50 43 4:01:50 43
48. 37 Topičová Kateřina 1.2.1979 CZE W DNS 0 4:12:25 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:12:25 43
49. 33 Horák Pavel 8.8.1962 CZE M 4:12:52 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:12:52 43
50. BL Klepal Petr 16.3.1966 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:40:51 43 4:40:41 43
51. 39 Juránek Stanislav 24.1.1956 CZE M DNS 0 4:46:54 43 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:46:54 43
52. 43 Šponar Jan 26:6:1950 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:49:27 43 DNS 0 4:49:27 43
53. 42 Kaňovský Petr 28.12.1976 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 4:58:41 43 DNS 0 DNS 0 4:58:41 43
54. BL Dražan Libor 6.7.1960 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 5:17:32 43 5:17:32 43
55. 45 Košťál Pavel 21.2.1944 CZE M DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0 6:19:40 43 6:19:40 43

MUM a TMMTR - ultramaratóny se statutem Poco Loco Run

mumduha1Již pouhé 2 týdny chybí do zahájení 20. jubilejního ročníku Moravského ultramaratónu (MUM) a 4 týdny zbývají do startu TMMTR (Transmoravského masochustického terénního běhu, 100 mil z Olešnice do Lulče a zpět). Obě tyto významné ultramaratónské akce získaly statut „Poco Loco Run“ (lze přeložit jako mírně šílený běh) vyjadřující myšlenkovou vazbu na nedávno zesnulého ultramaratónce známého pod přezdívkou Caballo Blanco, čili Bílý kůň. Naše běžecká veřejnost jej patrně zná především z knihy Born to run (Zrozeni k běhu), někteří z našich ultramaratónců jej však poznali i osobně, jako například Dan Orálek, který se letos zúčastnil spolu s dalšími ultramaratónu Měděným údolím v Mexiku.

Poslední komentáře

  • MS 100 km 2016 - Los Alcazares

    • Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас блог ...

      Číst dále...

  • MS v Ultratrailu 2016

    • 4. míslo v ženských týmech - velká gratulace :lol ...

      Číst dále...

  • Nominační kritéria pro rok 2018