ČAU - Česká asociace ultramaratonců

Ultramaraton je více než maraton

Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel


ČAU info

Pivo Spartathlon 2017 - pro členy ČAU

U příležitostí rekordní české účasti na slavném Spartathlonu, který se letos koná 29.-30. září, jsme ve spolupráci s pivovarem Svijany vydali speciální edici 2l plechovek – Czech Spartathlon Team 2017. Členové ČAU ji obdrží zdarma u Zbyňka Vondráka ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Ostatní zájemci si ji mohou na www.spartathlon.cz zakoupit. 

Nominační kritéria pro rok 2017

clock

Nominační kritéria tedy vycházejí z nejlepšího výkonu běžce pro aktuální a předchozí sezónu. Z důvodu podpory domácího šampionátu má nominaci zajištěnu i vítěz MČR v aktuálním roce nebo pokud se nekonalo MČR alespoň 45 dní před MS nebo ME, tak vítěz MČR v předchozím roce. Pokud by vítěz MČR zároveň držel i nejlepší výkon, tak je nominován závodník s třetím nejlepším výkonem. Všechny tři nominace jsou limitovány minimálním výkonem. Jako minimální výkon se započítává výkon z předchozích dvou roků. Pokud tento nebude splněn, tak o nominaci rozhoduje výbor ČAU individuálně na základě dalších výkonů závodníka.

První dva nominovaní mají obvykle zajištěn nocleh a stravu zdarma od pořadatele. Je také standardem, že IAU vyplácí příspěvek na cestu pro první tři nominované, který se liší podle výkonu běžce v posledních dvou letech. Oba parametry jak počet noclehů zdarma, tak výše příspěvku se též diferencují na základě počtu hodin letu hlavního města a místa závodu.

Členské příspěvky 2017

Pro rok 2017 je výše členských příspěvků ČAU stanovena stejně jako v předchozích letech na 400 Kč.

Zaplacené příspěvky 2017

Zaplacené příspěvky na rok 2017 stav k 20.1.2017

Vyhlášení Ultracup 2015 a výroční členská schůze

keyVýroční členská schůze a vyhlášení Ultracupu 2016 proběhne v Lošticích u příležitosti závodu Borák dne 14.5.2016 po vyhlášení výsledků závodu. 

Závod Borák na 86 km je letos třetím závodem poháru ČAU Ultracup 2016 a zároveň MČR v ultratrailu.

Před samotnou schůzí proběhne i vyhlášení vítězů ČAU Ultracup 2015. Vyhlašováno bude prvních 10 žen a 10 mužů v pořadí bez rozdílu věku. Každý vyhodnocený obdrží pamětní pohár, diplom a další ceny dle možností organizátorů.

Poslední komentáře

 • MS 100 km 2015 Winschoten - Před startem

  • Ahoj winschotenští reprezentanti i ostatní účastníci ...

   Číst dále...

 • MS 24 hodin v Turíně(IT) - před startem

 • MS v Ultratrailu 2016

  • 4. míslo v ženských týmech - velká gratulace :lol ...

   Číst dále...

Jste zde: Home Informace z ČAU ČAU informuje