Ultracup 2013 pokračoval ŠUTRem

IMG 0880Ultravytrvalecký pohár o víkendu pokračoval v Praze závodem ŠUTR na 70 km. Již třetí závod v pořadí ovládl v mužích Radek Brunner, který má letos vynikající formu. Na druhém místě skončil Daniel Orálek a na třetí mladý nadějný běžec Kamil Pulicar. V ženách zvítězila jediná účastnice 4 okruhového závodu Renata Horáková.

 

Závod se běží v náročném terénu Šáreckého údolí a Hanspaulky v Praze 6. Michalovi Dobiášovi hlavnímu pořadateli závodu se podařilo vytvořit krásnou trailovou trať v místech, kde by to většina běžců nečekala. Zároveň tento závod láká množství běžců, kteří běželi jedno, dvě, tři nebo 4 kola na téměř 18 km okruhu s převýšením asi 400 m. 

V celkovém hodnocení poháru se na prvním místě drží Orálek, druhý je Brunner a na třetí místo se posunul Pulicar. Renata Horáková se posunula do čela bodování žen.

Ultracup hodnocení

Závod byl nominací na MS v ultratrailu, které se koná 6.7. v Severním Walesu. Na základě výsledku byl nominován byl Radek Brunner a do družstva ho doplní Jan Havlíček. Třetí místo nominace ještě nebylo určeno.

 

Statistika

  • Uživatelů 2
  • Články 191
  • Počet zobrazení článků 1020909