Ultracup 2015 po Masakru a Šutru

pastarchivesDalší 2 závody letošního ULTRACUPU změnily pořadí především v kategorii mužů, mezi ženami došlo jen k minimálním změnám. V mužské kategorii to bylo způsobeno tím, že 3 muži z první desítky se účastnili dvou vrcholným ultra závodů letošního roku a to bylo MS na 100 km ve Winschotenu a legendární Spartathlon. Tím pátem přišli o šanci startovat jak v Brně, tak na Šumavě. Vítězové těchto dvo podzimních závodů, až na Libora Eremku, výrazně do pořadí Ultracupu nezasáhli, protože se dalších závodů Ultracupu neúčastnili.

Jaké je tedy pořadí po 12 závodech? V mužích vede Libor Eremka, který právě díky 5. místu v Masakru a vítězství na Šutr získal dost bodů, aby předstihl doposud vedoucího Pavla Sedláka. Na 3. místo se posunul Vašek Fafejta a Ondra Velička spadnul na 4. místo. I na dalších místech si běžci prohodili místa, ale celkově se seznam v první desítce nezměnil. 

Mezi ženami došlo jen ke dvě změnám a to k posunu Terezy Gecové na druhé místo a Aleny Žákovské na místo šesté. Tím došlo k posunu dalších děvčat o jedno nebo dvě místa dolů.

Pořadí ULTRACUP 2015

Statistika

  • Uživatelů 2
  • Články 197
  • Počet zobrazení článků 1054792